Żaki APMT Limanowa na pełnych obrotach !!!

IMG_3078
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Ledwo co zaczął się oficjalnie sezon a żaki w APMT Limanowa już są po pierwszych spotkaniach ligowych i sparingach .

W myśl idei że gra uczy najwięcej zawodnicy Akademii Piłkarskiej MAM TALENT bardzo chętnie biorą udział w meczach.

W tym sezonie grupy 2012 i 2011 tworzą dwie drużyny w Limanowskiej Lidze oraz biorą udział w grach kontrolnych jako właśnie takie zespoły.

 

Rocznik 2011 

Do tej pory zmierzyliśmy się z zespołami Halnego Kamienica oraz AP Limanovii w Lidze. Natomiast ostatni sparing w Krakowie był bardzo dobrym elementem szkoleniowym gdyż nie do przecenienia są gry z mocnymi rywalami w bardzo dużym wymiarze czasu.

 

Rocznik 2012 

To drużyna która zbiera dopiero doświadczenie w rywalizacji z starszymi zespołami oraz uczy się grać w systemie 5+1. Do tej pory grała z zespołami LKS Rupniów oraz Orkana Szczyrzyc. Pierwszy mecz był w wykonaniu naszych podopiecznych był zdecydowanie słabszy gdyż widać było stres i brak grania. Natomiast w kolejnym spotkaniu z Szczyrzycem już było zdecydowanie lepiej i można powiedzieć że drużyna zaczęła wchodzić na właściwe tory.

 

Teraz przed Żakami Akademii Piłkarskiej Mam Talent Limanowa kolejne spotkania i sparing. W ten weekend rocznik 2012 będzie reprezentować nasz region w turnieju Termalica Cup natomiast za dwa tygodnie rocznik 2011 będzie rywalizował między innymi z Wisłą Kraków w turnieju w Czarnym Dunajcu.  Pracujemy aby godnie reprezentować Limanową.  

 

Zdjęcia z meczu APMT 2011 vs AP Limanovia

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej