Wisła CUP w wykonaniu APMT Limanowa 2011

71309894_768998300215008_3477985669291180032_n
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

W sobotę 5 października reprezentanci rocznika 2011 udali się do Czarnego Dunajca aby rozegrać turniej organizowany przez partnerską szkółkę Wisły Kraków. W dniu w którym na pobliskich Tatrach pojawiła się już 10 cm warstwa śniegu APMT 2011 grali  zawody w bardzo trudnych warunków – ale jak to się mówi co nie zabija to wzmacnia. Chłopcy nic sobie nie robili z warunków – zimna i deszczu rozgrywając łącznie 8 meczy. Każdy mecz w początkowej fazie był przez naszych adeptów rozegrany w sposób szybki i dynamiczny. Zebrani kibice obserwowali bardzo składne akcje a ilość zwycięskich pojedynków 1×1 w wykonaniu zawodników APMT była bardzo satysfakcjonująca. Aby utrzymać ciepło zawodnicy wraz z trenerem Kamilem udawali się na odpoczynek do ciepłej szatni.

 

W fazie grupowej nasz zespół pokonał wszystkich i pewnie awansował do finałów. W przerwie trenerzy zdecydowali o skróceniu turnieju gdyż warunki się pogarszały. W finale po obiedzie nasi chłopcy ulegli drużynie Hutnika Kraków – tego dnia krakowska drużyna była poza zasięgiem. Mimo to chłopcy z APMT Limanowa zagrali dobre zawody i mimo porażki uważamy iż zadanie zostało dobrze wykonane.  Indywidualnie wyróżnienie otrzymał Ksawery za największą ilość strzelonych bramek.

Dziękujemy za zaproszenie klubowi AP Wisła Czarny Dunajec i zapraszamy do Limanowej na sparingi i turnieje.

Dziękujemy też tatom Naszych zawodników za wzorową postawę wsparcia zawodników w gorszych momentach – pochwała, oklaskiwanie i motywowanie w każdym momencie to jest coś niezbędnego dla młodych sportowców. Wzór do naśladowania. Wielkie Brawa !!!

 

Gratulacje zespół APMT 2011 Limanowa.

 

Skład : Jakub D, Oliwier M, Bartłomiej K, Ksawery B, Franciszek P , Karol B, Piotr K, Jakub K, Hubert F, Przemysław P

Opiekun : Trener Kamil M


 

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej