Weekendowe granie

P1270418
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

MŁODZIKI
W sobotę rozegraliśmy mecz ligowy przeciwko drużynie Promień Przeginia. Ostatnie mecze w wykonaniu naszej drużyny były niezłe pomimo porażek. W tym meczu zagraliśmy równie dobrze. Spotkanie mogło się podobać, przeciwnicy grali bardzo ambitnie ale tego dnia nasza drużyna była lepsza. Wysoka skuteczność przełożyła się na bramki dla naszego zespołu i to my wracamy zwycięzcy. Z treningu na trening rozwijamy się nie tylko indywidualnie ale również jako drużyna co widać po zachowaniu zawodników. Tak trzymać 🙂

Promień Przeginia – APMT Krzeszowice 1:7

Kadra: Mikołaj Cekiera, Tomasz Kłos, Filip Godyń, Karol Feliks, Filip Zieliński, Wiktor Bodzęta, Michał
Paszcza, Szymon Baran, Mateusz Kukla, Tymoteusz Rączka, Maks Witek, Maciek Suchan

Bramki: Kukla 3x, Baran 2x, Kłos 1x, Paszcza 1x

Nie tylko liga. W poniedziałek zagraliśmy sparing z Orbitą Bukowno. To była świetna okazja aby pokazać się trenerowi przed kolejnymi spotkaniami. Zawodnicy, którzy grali krócej w sobotę mieli więcej czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności w poniedziałek. Dodatkowo do zespołu zostało włączonych dwóch zawodników z rocznika 2009 – Tomasz Radwański i Marcel Liptak.

APMT POLSKA 2009

W sobotę nasz projekt APMT POLSKA zagrał w turnieju Parkhotel Łysoń Cup w Andrychowie. Trzech naszych zawodników została włączona do kadry – Wiktor Maziarz, Marcel Liptak, Tomasz Radwański. Wysoki poziom turnieju zapewnił nam 10 wartościowych meczy, a my ostatecznie zakończyliśmy na 8 miejscu na 18 drużyn.

ŻAKI I SKRZATY
Chłopcy z roczników 2011-2013 rozegrali gry wewnętrzne na Orliku w Krzeszowicach. Co ciekawe organizacją zajęli się sami 😀 Podwórkowe zasady, małe gry, odpowiednia intensywność to jedna z najlepszych form gry dla ich rozwoju w tym wieku. Po takiej dawce piłki nożnej uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka. Oby więcej takich weekendów 😀 Długo nie trzeba będzie czekać bo już w najbliższą sobotę rocznik 2012 będzie miał okazję do zabawy w turnieju charytatywnym organizowanym przez Zieleniczankę Zielonki. Popieramy takie inicjatywy i z przyjemnością się tam pojawimy.

 

 

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej