WAŻNY KOMUNIKAT ❗️❗️❗️?⛔️

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Jak już wiecie, w wyniku nowo wprowadzonych obostrzeń zostaliśmy zmuszeni do wstrzymania zajęć. Mamy nadzieję, że sytuacja niedługo ulegnie zmianie i znów będziemy mogli cieszyć się sportem i dzielić z Wami emocjami 🙂 Do zobaczenia wkrótce!

A tymczasem w minione dwa weekendy zaplanowaliśmy rywalizację w turnieju APMT Limanowa CUP 2021, jednak z wiadomych przyczyn zostały one przeniesione. Również w ostatni weekend marca nasze zespoły miały grać na całego 🙁 Na szczęście udało się rozegrać dwa emocjonujące, następujące spotkania:  ?

? Rocznik 2015 w bardzo wartościowym meczu, zmierzył się z chłopakami z Harnasia Tymbark 2014/2015 z klubu partnerskiego naszej Akademii. Było to naprawdę świetne spotkanie. Chłopcy z Tymbarku już zaprawieni w meczach, pokazywali z minuty na minutę czego się nauczyli, a nasi zawodnicy dzielnie walczyli o każdy metr boiska i starali się tworzyć ciekawe akcje indywidualne i mocno grać w obronie. Mecz był bardzo intensywny i każda z drużyn dała z siebie maksimum. Gratulacje dla obu zespołów APMT 2015 oraz Harnaś Tymbark. ??
? Skład APMT 2015: Filip B., Adam K., Dominik W., Michał P., Maciej P., Bartek Sz., Szymon M., Dominik J., Albert W., Radosław S.
? A późnym wieczorem rozegrali swój mecz zawodnicy APMT 2011 / 2012 którzy rywalizowali z własnymi rodzicami. Nie będziemy się tutaj zagłębiać w szczegóły, ale był to prawdziwie rodzinny festiwal zabawy i sportu. Jednak warto przytoczyć tu pewne zdanie rodziców, którzy nawiązując do przeszłych rodzinnych rozgrywek, tak podsumowali grę:
„Kiedyś to musieliśmy dawać trochę fory naszym chłopkom wiadomo, aby się dobrze bawili. Dziś trzeba naprawdę zdrowo się nabiegać i napocić, aby im w ogóle bramkę strzelić. Tak mocno się rozwinęli!” ???
Takie słowa tylko utwierdzają nas, że praca w APMT jest dobrze wykonywana. Jednak zarówno zawodnicy jak i trenerzy nie spoczywają na laurach, dalej chcąc więcej i więcej, aby stać   coraz lepszymi. ??

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin