Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Zapraszamy na krótką relację udziału naszych zawodników w grach i meczach!⚽
🔷 W sobotę – 07.11 zespoły APMT 2013, APMT 2012 i APMT 2011 spotykały się na orliku w Łososinie Górnej, gdzie każda z drużyn miała okazję rozegrać ciekawe spotkanie z innymi zespołami. 🧐
Na początek do boju ruszyli chłopcy z rocznika 2013 i 2012, którzy rozegrali z

KS Pcimianka Szkółka Piłkarska

dwugodzinny trójmecz.

Podopiecznym trenera Adriana udało się zastosować w grze liczne elementy poznane na treningach, dzięki czemu nasi chłopcy strzelili dużo bramek i prezentowali się z dobrej strony w umiejętnościach gry 1×1 na dużej intensywności.
🕐 W kolejnym spotkaniu od godziny 13:00, nasi starsi zawodnicy z APMT 2011 mierzyli się z drużyną Laskovii 2010/2011. Ku naszemu zadowoleniu, podczas tego meczu do gry wróciło kilku zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogli brać udziału w zajęciach prowadzonych przez Akademię.
Mecz z Laskovią trwał ok. godzinę i 45 minut. Było to mocne i „twarde” spotkanie dla naszych podopiecznych. Wysocy i silni zawodnicy byli dobrymi przeciwnikami dla naszych adeptów. Mimo, iż podczas meczu widać było jeszcze dużo niedokładności, świetny występ zanotował Oli – strzelał bramki, bardzo dobrze rozgrywał akcje, odbierał piłki i świetnie motywował swoich kolegów do gry. Wielkie brawa Oli, tak trzymaj! Mecz stał się doskonałą okazją na „ogranie się” po dłuższej przerwie oraz zanotowanie drobnych błędów, nad którymi na pewno będziemy pracować na kolejnych treningach. 💪💪
🔹 Skład APMT 2013 : Dominik D., Oliwier K., Mateusz P., Szymon K., Mikołaj W., Antoni W., Bartosz Ch., Franciszek L.
🔹 Skład APMT 2012: Igor J., Szymon Z., Szymon K., Oskar Ł., Dominik P.
🔹 Skład APMT 2011: Oli M., Karol B., Adam B., Jakub D., Przemek P., Jakub K., Kacper B., Igor J.(2012), Adam K.(2012)
🔷 Również w sobotę rozegrała swój mecz drużyna Jaworzanki, która w całości składała się z zawodników z naszych grup szkolnych APMT Jaworzna oraz APMT Kamionka Mała. W tym dniu podopieczni trenerów Marka i Adriana zmierzyli się na stadionie w Jaworznej z zespołem

Płomień Limanowa

. Nasi zawodnicy mimo delikatnych braków fizycznych oraz mniejszego doświadczenia, nie przestraszyli się starszych kolegów i starali się grać jak najlepiej, minuta po minucie zdobywając cenne doświadczenie.

👏 Gratulacje dla wszystkich! Liczymy że pozostali zawodnicy którzy z różnych powodów nie mogli się stawić na mecz, spotkają się na kolejnej rozgrywce.
🔹 Skład Jaworzanka Jaworzna: (APMT Jaworzna, APMT Kamionka) : Julita Ch., Jan Z., Łukasz Z., Wojtek Z., Mikołaj G., Sebastian Ch., Mateusz W., Gabriel S., Maks B., Dawid O., Damian P., Jakub U.
🔷 W niedzielę reprezentacja APMT 2013 udała się na Minimistrzostwa Małopolski Skills League organizowane przez

Fundacja See Chance

. Podczas tego turnieju zawodnicy grali systemem 3×3 na 4 bramki. Mieliśmy okazję brać udział w świetnych zawodach, w których trafiliśmy na bardzo mocnych rywali:

🔵 Akademia Sandecja
🔵 Dunajec Nowy Sącz
🔵 Akademia Piłkarska Respect
🔵 Halny Kamienica
🔵 Akademia Futbol Podegrodzie

. Dziękujemy za możliwość zagrania w tym turnieju i czekamy na kolejne dwa zjazdy oraz na Mini-mistrzostwa dla rocznika 2012! 🛡️

🔹 Skład APMT 2013: Paweł Ch., Dominik D., Mateusz P., Oliwier K., Jakub M., Tomasz Z.