PROFIZJO- studio fizjoterapii i treningu funkcjonalnego Limanowa ?⚽️?

170137814_1444612539237927_9049929208349955783_n
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Miło Nam poinformować, iż od kwietnia 2021 roku do partnerów Akademii Piłkarskiej MAM TALENT dołączyło limanowskie studio fizjoterapii Profizjo z Panią mgr Kingą Piszczek na czele! ??‍⚕️ Dzięki temu, wszystkie dzieci zrzeszone w strukturach naszej Akademii będą mogły korzystać z profesjonalnych zabiegów fizjoterapii i treningu funkcjonalnego. ?‍♀️ Ponadto Pani Kinga będzie zajmowała się oceną własności ruchowych wszystkich zawodników w grupach centralnych #apmt. Pani Kinga zdobywała swoje doświadczenie na studiach AWF, podczas pracy z pacjentami ortopedycznymi, w pracy na oddziale neurologii oraz z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Jest certyfikowanym Terapeutą Manualnym i instruktorem metody Tlenowa Przewaga. ?

Dzięki współpracy ze studiem Profizjo, wszyscy zawodnicy będą mieli możliwość skorzystania z fachowej wiedzy Pani Kingi oraz jej usług w specjalnej niższej cenie! ? Dzięki stałej współpracy zawodnicy będą mieli pełny monitoring stanu układu ruchu. ? Jest to kolejny krok rozwoju Akademii Piłkarskiej MAM TALENT Limanowa.

? Więcej o Profizjo znajdziecie Państwo na stronie: https://www.facebook.com/studioprofizjo Już wkrótce dowiecie się więcej o #Profizjo i pracy Pani Kingi, za której karierę zawodową mocno trzymamy kciuki! ?‍⚕️

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin