Polsko – Czeski weekend APMT Krzeszowice

Ap wiel
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

W ubiegłą sobotę zespół orlików prowadzony przez trenera Konrada rozegrał mecz sparingowy z drużyna AP Wieliczka. Jak na gospodarzy przystało drużyna z Wieliczki rozegrała znakomite spotkanie, odnosząc pewne zwycięstwo. Gra z lepszymi mimo przegranej to zawsze cenna lekcja dla drużyny . Widząc w dobrej dyspozycji przeciwników z punktu szkoleniowego należało obniżyć wymagania wobec swojej drużyny i skupić się na drobnych sukcesach zawodników oraz całego zespołu. Do takich sukcesów należały m.in: wygrane pojedynki 1×1, skuteczne odbiory, konstruowanie składnych akcji lub odpowiednie decyzje jak np.: próba zagrania piłki do wbiegającego zawodnika za plecy obrońców, oraz co najważniejsze, pokazanie charakteru w trudnych momentach.

Warto zaznaczyć, że nie wyjechaliśmy z Wieliczki z pustymi rękami, ponieważ w serii rzutów karnych, którą rozegraliśmy na koniec spotkania to Nasza drużyna okazała się skuteczniejsza ⚽️🥅

Dziękujemy serdecznie Skazani na Sukces – AP Wieliczka 2008/2009 za wspólne granie. Mamy nadzieję, że już w kolejny weekend uda się zagrać kolejny mecz kontrolny z równie wymagającym przeciwnikiem ☺️⚽️🏃‍♂️

AP Wieliczka – APMT Krzeszowice

Kadra:
Szymon Korzun, Filip Rogóż, Marcel Liptak, Jakub Lemański, Maciej Mączka, Maciej Piechowicz, Maksymilian Piekarczyk, Rogóż Filip, Aleksander Pleskowski.

 

W weekend również Tomasz Radwański uczestniczył w wyjeździe do Czech w ramach współpracy naszej Akademii z Zagłębiem Sosnowiec. Tomek wziął udział w projekcie Zagłębie Dąbrowskie u-11, gdzie był jedyn reprezentantem Akademii Piłkarskiej Mam Talent Krzeszowice. Podczas trzech dni pobytu rozegrał trzy mecze sparingowe przeciwko zespołom SFC Opava, Zbrojówki Brno i Sparty Brno.

Gratulacje ☺️⚽️

 

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej