Obóz stacjonarny APMT Limanowa zakończony 🔝⚽😊

Plakat
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Zakończyły się obozowe zmagania zawodników klubu APMT Limanowa oraz grup szkolnych i klubów partnerskich. W tym obozie który trwał od 3 do 7 lutego trenowało łącznie 41 zawodników. Bardzo duża rzesza graczy w różnym wieku i na różnym poziomie sportowym ale z wielkimi chęciami do pracy i codziennych zajęć.

Łącznie podczas obozu każdy zawodnik zaliczył po 10 godzin treningów piłkarskich, 5 treningów motorycznych i ruchowych.

Niemal każdy zawodnik zagrał mecz sparingowy z innymi zespołami. W wtorek graliśmy młodszymi zawodnikami roczników 2012 i 2011 z English Football, w środę zawodnicy z APMT 2011 z Sandecją Nowy Sącz i czwartek starszymi zawodnikami ponownie z English Football .

Kolejnym ważnym elementem były regularne posiłki i nawodnienie. Zawodnicy mieli wszystkiego pod dostatkiem i codziennie uzupełniali ważne elementy utracone podczas wyczerpujących zajęć.

Był oczywiście też czas na regenerację – już tradycją obozów stały się wyjazdy na basen gdzie nasi zawodnicy czują się dosłownie jak ,, ryby w wodzie ” .

W tym roku również udaliśmy się do parku trampolin by na sportowo zakończyć obóz stacjonarny.  Na koniec każdy z  zawodników otrzymał pamiątkowe zdjęcia z kadrą obozową.

 

Świetni zawodnicy, dobra baza szkoleniowa, super atmosfera oraz wielka determinacja sprawiły że obóz stał na wysokim poziomie. Dziękujemy zawodnikom za udział i za wykonaną pracę na zajęciach.

Podziękowanie również dla trenerów którzy dołożyli wszelkich starań w organizację i opiekę nad zawodnikami.

 

Kolejne obozy już w wakacje 🙂

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej