NASZA BAZA W ŁOSOSINIE GÓRNEJ!!!

195450622_123492316553571_7758307469417532931_n
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Długo zastanawialiśmy jak pomóc naszym zawodnikom w jak najlepszym rozwoju. ?
I jednogłośnie stwierdziliśmy – WŁASNA BAZA❗❗❗
3 lata temu zaczęliśmy intensywne poszukiwania odpowiedniego miejsca na terenie Limanowej i okolic. Poszukiwanie TEJ WYJĄTKOWEJ lokalizacji trwało bardzo długo, bo blisko 2 lata. Ostatecznie wybór padł na Łososinę Górną i przylegające tereny zielone w sąsiedztwie stadionu Płomienia. Uznaliśmy te tereny jako jedną z najbardziej spokojnych i malowniczych części w okolicach Limanowej. Co więcej, wybór wydał się także idealny pod względem bliskości i łatwości dojazdu dla zawodników, z dala od zgiełku i huku miasta. Dzięki temu zawodnicy APMT Limanowa od najmłodszych lat będą mogli szkolić się w najlepszych warunkach. ⚽ Przyznamy szczerze, że w najbliższym regionie żadna szkółka nie będzie mieć takich warunków więc duma i radość nas wręcz rozpierają! ??
W nasz projekt zaangażowało się wiele osób, którym bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji! ? Przede wszystkim podziękowania składamy na ręce przyjaciela Akademii Piłkarskiej MAM TALENT Limanowa Pana Tomasz Michura za włączenie się w nasz projekt i inwestycję w bazę APMT Limanowa. Dziękujemy także firmie Architom i najlepszemu projektantowi jakiego znamy – Panu Tomasz Ferenc , którzy są z nami od już dawna i ciągle nas wspierają i pomagają – teraz również w projektach bazy, ich nadzorze i pomysłach. ?
Dziękujemy również za pomoc organizacyjną Gmina Limanowa – bliżej Ciebie oraz Powiat Limanowski.
Dziękujemy również każdej osoby która w większym bądź mniejszym stopniu pomogła w realizacji marzenia jakim była nasza baza ?
Na zdjęciu wizualizacja naszej bazy sportowej w Łososinie Górnej!!!
??‍♀️ Prace trwają i już wkrótce wybiegniemy na pierwszą cześć naszego ZIELONO-NIEBIESKIEGO DOMU!??

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin