ODDZIAŁ

Limanowa

Ważne informacje

WAŻNE SPOTKANIE RODZICÓW Z PREZESEM APMT oraz TR. Jarkiem Dzierżakiem

Wtorek  (17.09) - 17.30 - sala gimanstyczna ZS nr 1 Ekonom lub sala dydaktyczna 

Dotyczy rodziców dzieci z roczników 2014 - 2009

BARDZO PROSIMY O LICZNĄ OBECNOŚĆ !!!

Kontakt - 518 479 604

O nas

Akademia Piłkarska Mam Talent Limanowa powstała 1 marca 2014 roku z inicjatywy założyciela APMT Krzeszowice Grzegorza Krzysiaka oraz trenera Kamila Kruczka. Od początku istnienia celem oddziału było szkolenie dzieci od 3 do 11 roku życia w ramach własnego planu szkolenia. Obecnie w grupach centralnych APMT Limanowa trenuje ponad 90 dzieci z czego, aż 50 regularnie trenuje i rozgrywa mecze w reprezentacjach roczników 2008-2012. 

Oprócz szkolenia w Limanowej nasi trenerzy prowadzą zajęcia w szkołach podstawowych na terenie powiatu limanowskiego, nowosądeckiego i bocheńskiego oraz w zaprzyjaźnionych przedszkolach.

W strukturach APMT Limanowa jest zarejestrowanych blisko 800 dzieci, które regularnie trenują, grają i rozwijają się według wewnętrznych reguł i autorskiego planu szkolenia tworząc jeden z najszybciej rozwijających się sportowych projektów w Małopolsce!

Od 2016 roku klubem partnerskim Akademii jest Legia Warszawa która wspiera AP Mam Talent Limanowa merytorycznie, nasi trenerzy mają możliwość szkoleń oraz obserwacji treningów Legii co daje im możliwość do przekładania doświadczeń  z Warszawy na swoje podwórko. Dodatkowo nasi zawodnicy mają możliwość testów piłkarskich w stołecznym klubie.