ODDZIAŁ

Limanowa

Kadra trenerska

Kamil Kruczek

Prezes APMT Limanowa

Orliki Niebieskie

Pochodzący z Tarnawy (okolice Limanowej), jeden z najbardziej obiecujących szkoleniowców młodego pokolenia w Małopolsce. W zawodzie trenera piłki nożnej pracuje od 2009 roku i związany był z klubami krakowskimi: Polonią Kraków, AP WKS Wawel Kraków i PAPN Kraków.
Posiada uzyskane w niemieckim Barsinghausen uprawnienia trenerskie UEFA B, zdobyte we Włoskim Związku Piłki Nożnej kwalifikacje trenera dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej. Ma za sobą liczne kursy i staż w Juventusie Turyn oraz Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. W latach 2012-2014 pełnił funkcję skauta Lecha Poznań na region Małopolski i Podkarpacia.
W APMT Limanowa odpowiedzialny za koordynację szkolenia na poziomie reprezentacji Akademii, a także w grupach szkoleniowych na terenie powiatu limanowskiego, bocheńskiego i nowosądeckiego. Trener reprezentacji roczników 2006, 2007, 2008 i 2009 APMT Limanowa

Kamil Musiał

Koordynator APMT Limanowa

APMT 2015
Żak 2012
Orlik Niebieski

Trener z Licencją UEFA B. Funkcję koordynatora Akademii pełni od kwietnia 2019 roku. Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu na profilu wychowanie fizyczne z odnową biologiczną i gimnastyką korekcyjną . Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy na obozach sportowych w Muszynie-Zdrój, a także w trakcie stażu w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Powiatu Limanowskiego przy organizacji zajęć sportowych oraz imprez i zawodów sportowych. Pracował w młodzieżowych grupach LKS Płomień Limanowa, odbywał staż i pracował z rocznikami 2006, 2007, 2008 i 2009/2010 w Akademii Sandecja przy I ligowym MKS Sandecja Nowy Sącz. Jest uczestnikiem wielu konferencji trenerskich organizowanych przez MZPN, TOZPN i PZPN oraz AFK Legion Workshops (2016) i prestiżowej konferencji Smartfootball Level 1 (2016). Regularny uczestnik Konferencji MAMO. Uczestnik prestiżowej konferencji Lech Conferencee (2018). Jako zawodnik od najmłodszych lat po dzień dzisiejszy związany z LKS Płomień Limanowa, reprezentował również barwy KS Tymbark i Dobrzanki Dobra. W Akademii odpowiedzialny jest również za koordynowanie projektu Akademii Przedszkolaka i APMT POLSKA 2011. Trener prowadzący APMT 2011, APMT 2012 oraz APMT 2013. 

_WYR4547-2

Adrian Mrózek

APMT 2013
LKS Rupniów
Grupy szkolne - pow. limanowski i bocheński

Trener UEFA B. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie o profilu piłka nożna. Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Tarnavii Tarnawa jako trener drużyn seniorów i młodzików. Oprócz zajęć z grupami szkolnymi prowadzi zajęcia w LKS Rupniów jako trener grup młodzieżowych oraz koordynator tamtejszej szkółki.  Z Akademią Mam Talent Limanowa związany jest od jej początków.
Obecnie zawodnik IV ligowego Orkan Szczyrzyc. Występował również w drużynach juniorskich na szczeblu Małopolskiej Ligi Juniorów : Limanovii oraz SMS Kraków. Jako senior grał również w LKS Rupniów i Tarnavii Tarnawa oraz KS Tymbark.
W APMT Limanowa odpowiedzialny za szkolenie w grupach treningowych projektu „Akademia z klasą” i filiach w powiecie limanowskim i bocheńskim.

120016537_374719057248088_7529835076262868900_n

Marek Jajeśnica

APMT 2014 

 Grupy szkolne w  pow. limanowski

Trener UEFA C. Tytuł trenera Grassroots zdobył w 2018 roku. Jest czynnym zawodnikiem klubu KUKS Laskovia. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat. Swoją sportową pasję stara się przelewać na kolejne pokolenia zawodników. Jest radosnym, pogodnym i szczerym trenerem. W APMT Limanowa jest odpowiedzialny za grupy APMT 2014 oraz asystent w APMT 2011.  Odpowiedzialny jest za szkolenie w grupach szkolnych Jaworzna, Krosna. 

_WYR4560-2

Mateusz Kruczek

Asystent w grupach APMT

Trener UEFA C. Całe życie związane z piłką nożną. W Akademii zajmuje się grupami Żółtymi żaków oraz orlików oraz grupami szkolnymi w powiecie bocheńskim. Jest trenerem grup w szkółce partnerskiej – KS Tymbark. W strukturze szkolenia APMT Limanowa pełni również rolę asystenta trenerów w Limanowej i na zgrupowaniach reprezentacji APMT. 

 

Mateusz Nowak

Akademia Przedszkolaka

Trener UEFA C. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej.  W Akademii odpowiedzialny za szkolenie w grupach Akademii Przedszkolaka oraz za zajęcia z najmłodszymi adeptami w APMT Limanowa.

Marcin Wojcieszczak

Grupy szkolne – pow. limanowski i nowosądecki

Trener UEFA C. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat zawodnik piłkarski w klubach Limanovii a później LKS Mordarka. Obecnie reprezentuje MUKS Laskovia Laskowa. W Akademii odpowiedzialny za zajęcia w grupach szkolnych w powiecie limanowskim oraz nowosądeckim. Wspólnie z trenerem Mateuszem Ryś odpowiedzialny za grupy młodzików w LKS Mordarka .

Łukasz Pietrzak

Grupy szkolne - pow. limanowski i nowosądecki

Trener UEFA B. Tytuł magistra wychowania fizycznego zdobył na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń trenerski. Jako jedyny członek sztabu APMT posiada prestiżowe uprawnienia trenera II stopnia Cover Coaching Football Coach jak również posiada ukończone wszystkie 4 moduły szkolenia z przygotowania motorycznego Better Way. Właściciel firmy YOU CAN MORE zajmującej się treningami indywidualnymi oraz treningiem motorycznym. Jako trener pracował z seniorami w A- klasowej Zawiszy Rożnów oraz w lidze Okręgowej z KS Tymbark. Były zawodnik takich drużyn jak Ogniwo Piwniczna – Zdrój, Płomień Limanowa, Olimpia Pisarzowa. W APMT Limanowa odpowiedzialny za szkolenie w grupach treningowych projektu „Akademia z klasą” i filiach w powiecie limanowskim oraz nowosądeckim oraz za koordynowanie szkółki partnerskiej KS Krokus Przyszowa.

Mateusz Ryś

Grupy szkolne - pow. limanowski i nowosądecki

Trener UEFA  B. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji na terenie całego kraju. Trener Mateusz w  zawodzie trenera pracował w takich drużynach jak: trampkarze starsi i młodziki Olimpii Pisarzowa, żaki i juniorzy starsi w LKS Mordarka. Obecnie wspólnie z trenerem Marcinem prowadzi drużynę młodzików którą reprezentują również absolwenci APMT Limanowa.
Jako zawodnik występował w klubach: LKS Mordarka, MKS Limanovia, Olimpia Pisarzowa, Orkan Szczyrzyc i KS Tymbark. Obecnie jest zawodnikiem MUKS Laskovii Laskowa oraz trenerem drużyny seniorów Zawiszy Rożnów. W APMT Limanowa odpowiedzialny za szkolenie w grupach treningowych projektu „Akademia z klasą” i filiach w powiecie limanowskim i nowosądeckim.