ODDZIAŁ

Krzeszowice

Treningi indywidualne

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach treningowych stanowią świetne uzupełnienie treningów zespołowych w klubach i akademiach piłkarskich. 

NASZA PRACA OPARTA JEST NA:

  • Budowaniu świadomości zawodnika,
  • Indywidualizacji procesu treningowego,
  • Wysokiej intensywności treningowej.
 

PRZYGOTOWANIE TECHNICZNE

Nauka oraz doskonalenie wszystkich elementów techniki specjalnej realizowana jest w warunkach presji (presja przeciwnika, presja czasu, presja przestrzeni) nauczane/doskonalone są elementy techniczne w sposób możliwie najbardziej zbliżony do warunków gry. Jesteśmy przekonani, iż elementy techniczne stanowią bowiem jedynie drogę do osiągnięcia celu, a nie cel sam w sobie.

PRZYGOTOWANIE TAKTYCZNE

Często obserwujemy zawodników o wysokim poziomie wyszkolenia technicznego, prezentujących jednak jednocześnie przeciętny lub niski poziom trafności decyzyjnych w trakcie gry właściwej. Nasza praca w tym elemencie opiera się o szczególną uwagę na działania jakie zawodnik ma wykonać bez piłki, aby po jej opanowaniu mógł dokonać prawidłowego wyboru.

KADRA TRENERSKA

Treningi poprowadzi Konrad Kaczmarczyk; Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Pasjonat piłki nożnej z licencją trenerską UEFA C oraz uczestnik wielu kursokonferencji z tej dziedziny. Ostatnimi czasy trener odbył tygodniowy staż w Dynamie Zagrzeb, gdzie obecnie znajduje się jedna z najlepszych akademii w Europie. Trener cenne doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał również na obozach Polish Soccer Skills .Obecnie czynny nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Krakowie.

Oferta:

Treningi trwają godzinę i odbywają się raz w tygodniu. 

Koszt: 100 zł miesięcznie

Serdecznie Zapraszamy !

Previous
Next
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej