ODDZIAŁ

Krzeszowice

Treningi indywidualne

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach treningowych stanowią świetne uzupełnienie treningów zespołowych w klubach i akademiach piłkarskich. (grupy do 6 osób)

NASZA PRACA OPARTA JEST NA:

  • Budowaniu świadomości zawodnika,
  • Indywidualizacji procesu treningowego,
  • Wysokiej intensywności treningowej.
 

PRZYGOTOWANIE TECHNICZNE

Nauka oraz doskonalenie wszystkich elementów techniki specjalnej realizowana jest w warunkach presji (presja przeciwnika, presja czasu, presja przestrzeni) nauczane/doskonalone są elementy techniczne w sposób możliwie najbardziej zbliżony do warunków gry. Jesteśmy przekonani, iż elementy techniczne stanowią bowiem jedynie drogę do osiągnięcia celu, a nie cel sam w sobie.

PRZYGOTOWANIE TAKTYCZNE

Często obserwujemy zawodników o wysokim poziomie wyszkolenia technicznego, prezentujących jednak jednocześnie przeciętny lub niski poziom trafności decyzyjnych w trakcie gry właściwej. Nasza praca w tym elemencie opiera się o szczególną uwagę na działania jakie zawodnik ma wykonać bez piłki, aby po jej opanowaniu mógł dokonać prawidłowego wyboru.

KADRA TRENERSKA

Treningi poprowadzi Jarosław Dzierżak; Trener z licencją UEFA A z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Absolwent AWF w Krakowie. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń dla trenerów. Odbywał staże w klubach polskich i zagranicznych. Ostatnio w holenderskim SC Heerenveen.

 

Oferta:

Treningi trwają godzinę i odbywają się na boisku Świtu Krzeszowice.

  • Wtorek 17:00 – 18:00 Żaki
  • Środka 16:00 – 17:00 Orliki
  • Czwartek 18:00 – 19:00 Młodziki

Koszt: 100 zł miesięcznie

 

 

Informacje i zapisy:

Tel. 607151526 Jarosław Dzierżak

E-mail: [email protected] 

 

Serdecznie Zapraszamy !

Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej