Krótka relacja minionych poczynań naszych młodych talentów! 💙⚽

sparing003
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
🔹 Zaczynamy od najmłodszych w APMT Limanowa, czyli od drużyny z rocznika 2015, którą prowadzi trener Kamil Musiał. W ostatnią środę chłopcy mieli okazję zmierzyć się ze starszymi o rok kolegami z APMT. Starsi zachwycali wieloma wyuczonymi formami zwodów i prowadzeń, a nasi młodsi adepci nie przestraszyli się kolegów i na równym poziomie walczyli z zaangażowaniem. 💪 Gra z bardziej doświadczonymi mocno pobudza ambicje i starania młodszych, dlatego to na pewno nie był ostatni tego typu mecz. Nowym doświadczeniem wzbudziliśmy zdrowego ducha rywalizacji młodych piłkarzy.
➡️ Kadra APMT 2015 – Filip B., Adam K., Albert W., Dominik J., Dominik W., Michał P., Maciej P., Szymek M., Tomek W.
Kadra APMT 2014 – Jakub P., Jakub A., Michał K.
🔷 Ponadto w czwartek podopieczni Marka Jajeśnicy z APMT 2014 udali się do Stróż, by rozegrać tam mecze na obiekcie

Akademia Kolejarza Stróże

. Nasza drużyna mierzyła się z zespołami Akademii Kolejarz oraz

Akademia Sandecja

. 👦 Podczas rozegranych spotkań, dało się zauważyć, że nasi zawodnicy cechowali się dużą aktywnością zarówno w atakowaniu jak i w obronie. Mimo wymagających przeciwników, zawodnicy odważnie podejmowali pojedynki 1 na 1. Gratulacje chłopaki, tak trzymać!

➡️ Kadra APMT 2014 – Jakub J., Bartek D., Piotrek K., Filip S., Oliwier T., Artek K., Marcel P., Kacper P.
🔹 Nie sposób nie wspomnieć także o zmaganiach podopiecznych Adriana Mrózka – z APMT 2013, którzy w Pisarzowej wzięli udział w grach szkoleniowych zorganizowanych przez naszą Akademię. ⚽️ W sobotnie przedpołudnie nasi zawodnicy zmierzyli się z dwoma zespołami

Dunajec Nowy Sącz

,

Polonia Kraków – piłka nożna dla dzieci w wieku 2-11 lat

,

Akademia Piłkarska Bonito Mszana Dolna

oraz

Akademia Sandecja

. Turniej stał na wysokim piłkarskim poziomie. Każdy zespół był dobrze przygotowany do pojedynków, które na żywo rejestrowaliśmy (jeśli ktoś nie widział: można zobaczyć je na naszym fanpage’u 🎥). Dziękujemy bardzo wszystkim zespołom za przyjazd i jest nam miło że mogliśmy rozegrać kolejne dobre zawody z silnymi rywalami.

🔷 Drużyny APMT 2012 i 2011 po długim okresie weekendowych meczów, doczekali się wolnego weekendu, jednak nie odpuścili sobie grania. W piątek zawodnicy trenera Kamila Musiała rozegrali ciekawe spotkanie między sobą. Starsi koledzy dominowali w meczu, ale młodsi nie chcąc odstawać, raz za razem tworzyli coraz lepsze akcje zaskakując kolejnymi bramkami. 🏃‍♂️
Gratulujemy wszystkim zespołom i trenerom i życzymy piłkarskich sukcesów w tym tygodniu!💛💙
PS. Dziękujemy za zdjęcia

Paweł Leśniak Fotograf

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej