II OBÓZ STACJONARNY APMT LIMANOWA ZAKOŃCZONY !!!

_WYR1751 (1)
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Kolejny obóz miał miejsce w okresie od 5 do 9 sierpnia.

Wraz z trenerami – Kamilem, Markiem oraz Mateuszem i Bartkiem trenowało 28 młodych sportowców z roczników od 2013 do 2008.

Przez cały obóz trenowaliśmy w 3 grupach które były wyselekcjonowane pod względem umiejętności i wieku. Poniżej dodajemy krótkie opisy dni :

  • Poniedziałek- rozruch + elementy zabaw piłkarskich oraz dużo koordynacji. W tym dniu również dużo pracowaliśmy nad techniką prowadzenia i grami 1×1. Na koniec graliśmy mecze a grupa wyselekcjonowanych zawodników z roczników 2008-2010 udała się na trening do Mordarki
  • Wtorek – intensywny dzień – dużo gier 1×1, gier 2×2 oraz gier na utrzymanie. Bardzo wysoka intensywność zajęć sprawiła że chłopcy mieli mega ciężą pracę ale podołali i wytrzymali. Pod koniec dnia grupa selekcyjna znów wybrała się do Mordarki a reszta zawodników rozgrywała mecze
  • Środa – w tym dniu odwiedziliśmy naszych partnerów sportowych – klub LKS Mordarka. W trakcie pobytu rozegraliśmy blisko 2 godzinne sparingi w 3 grupach. Ale jak to bywa podczas meczów z kolegami było również mnóstwo śmiechu i zabawy poza boiskiem. Na koniec dnia udaliśmy się na basen do Limanowej na dużą ilość wodnego szaleństwa i relaksu
  • Czwartek – kolejny sparingowy dzień. Tym razem odwiedzili nas chłopcy z APMT Kamionka Mała wraz z trenerem Adrianem. Zagraliśmy znów ok 2 godzin i były to kolejne pożyteczne zawody.
  • Piątek – nasz ostatni dzień zawsze jest dniem luzu – ale nie dla roczników 2012 i 2011 oraz trenera Kamila. Bardzo mocny sparing z kolegami z Sandecji Nowy Sącz. Mnóstwo gry, duży upał ale i duża ilość dobrej gry zarówno w u Nas jak i ,, Sączersów ”. Na zakończenie dnia odbyła się luźna zabawa w Miasteczku Ruchu Drogowego na 4 kołowych rowerach oraz podsumowanie obozu gdzie się nagrodziliśmy za całokształt pracy na obozie.

 

Tak wyglądał po krótce nasz obozowy tydzień. A teraz wracamy do treningów wieczornych.

Przypominamy że trenujemy w dwóch grupach w poniedziałek, środę i piątek w ZS nr 1 Ekonom. Grupa 2012-2014 o godz. 18.00 a grupa 2009-2011 o 19.00.

 

Do zobaczenia

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej