II OBÓZ STACJONARNY APMT LIMANOWA ZAKOŃCZONY !!!

_WYR1751 (1)
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Kolejny obóz miał miejsce w okresie od 5 do 9 sierpnia.

Wraz z trenerami – Kamilem, Markiem oraz Mateuszem i Bartkiem trenowało 28 młodych sportowców z roczników od 2013 do 2008.

Przez cały obóz trenowaliśmy w 3 grupach które były wyselekcjonowane pod względem umiejętności i wieku. Poniżej dodajemy krótkie opisy dni :

  • Poniedziałek- rozruch + elementy zabaw piłkarskich oraz dużo koordynacji. W tym dniu również dużo pracowaliśmy nad techniką prowadzenia i grami 1×1. Na koniec graliśmy mecze a grupa wyselekcjonowanych zawodników z roczników 2008-2010 udała się na trening do Mordarki
  • Wtorek – intensywny dzień – dużo gier 1×1, gier 2×2 oraz gier na utrzymanie. Bardzo wysoka intensywność zajęć sprawiła że chłopcy mieli mega ciężą pracę ale podołali i wytrzymali. Pod koniec dnia grupa selekcyjna znów wybrała się do Mordarki a reszta zawodników rozgrywała mecze
  • Środa – w tym dniu odwiedziliśmy naszych partnerów sportowych – klub LKS Mordarka. W trakcie pobytu rozegraliśmy blisko 2 godzinne sparingi w 3 grupach. Ale jak to bywa podczas meczów z kolegami było również mnóstwo śmiechu i zabawy poza boiskiem. Na koniec dnia udaliśmy się na basen do Limanowej na dużą ilość wodnego szaleństwa i relaksu
  • Czwartek – kolejny sparingowy dzień. Tym razem odwiedzili nas chłopcy z APMT Kamionka Mała wraz z trenerem Adrianem. Zagraliśmy znów ok 2 godzin i były to kolejne pożyteczne zawody.
  • Piątek – nasz ostatni dzień zawsze jest dniem luzu – ale nie dla roczników 2012 i 2011 oraz trenera Kamila. Bardzo mocny sparing z kolegami z Sandecji Nowy Sącz. Mnóstwo gry, duży upał ale i duża ilość dobrej gry zarówno w u Nas jak i ,, Sączersów ”. Na zakończenie dnia odbyła się luźna zabawa w Miasteczku Ruchu Drogowego na 4 kołowych rowerach oraz podsumowanie obozu gdzie się nagrodziliśmy za całokształt pracy na obozie.

 

Tak wyglądał po krótce nasz obozowy tydzień. A teraz wracamy do treningów wieczornych.

Przypominamy że trenujemy w dwóch grupach w poniedziałek, środę i piątek w ZS nr 1 Ekonom. Grupa 2012-2014 o godz. 18.00 a grupa 2009-2011 o 19.00.

 

Do zobaczenia

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin