Gramy do jednej bramki – LKS Mordarka

Partnerzy
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Od początku swojej działalności celem Akademii Piłkarskiej Mam Talent Limanowa jest szkolenie dzieci od 3 do 11 roku życia w całym regionie. Cel ten udaje nam się realizować już od lat, lecz by nasza praca była efektywniejsza, a zawodnicy mieli możliwość rozwoju w odpowiednich warunkach nawet po ukończeniu 11 roku życia nawiązujemy współprace z okolicznymi klubami.

Jednym z nich jest właśnie LKS Mordarka. Jest to klub, który posiada drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych, aż do seniora, co czyni go jednym z niewielu takich w podokręgu Limanowskim. Oprócz tego posiada odpowiednie zaplecze i kadrę trenerską w skład, której wchodzą między innymi trenerzy pracujący również w strukturach APMT Limanowa (m.in. Kamil Kruczek, Mateusz Ryś, Dawid Sułkowski i Marcin Wojcieszczak). Dzięki temu wielu z naszych zawodników kończących wiek orlika decyduję się na kontynuację szkolenia właśnie w tym miejscu. Co ciekawe w wieku młodzika zawodnicy LKS Mordarka i Akademii tworzą jeden wspólny zespół, złożony z wyselekcjonowanej kadry z obu klubów. Oprócz tego wychowankowie naszej Akademii rywalizują również w drużynie trampkarzy klubu z Mordarki.

Nasza współpraca od lat opiera się na wzajemnej wymianie doświadczeń, obserwacji i ciągłym rozwoju, który pomaga nam oraz naszym zawodnikom osiągać coraz lepsze wyniki. Łączy nas również wspólny program szkolenia, organizowane przez naszą Akademię obozy dochodzeniowe, turnieje oraz zgrupowania i obozy APMT POLSKA, w których uczestniczą zawodnicy obydwu klubów ⚽️🔝

 

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej