Gramy do jednej bramki – KS Harnaś Tymbark

Partnerzy (2)
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Tym razem w cyklu „Gramy do jednej bramki” chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejny klub partnerski naszej Akademii, czyli KS Harnaś Tymbark.

Szkolenie pod okiem APMT w Tymbarku rozpoczęło się od stworzenia grup szkolnych prowadzonych przez trenera Mateusza Kruczka. Regularny wzrost liczebności z miesiąca na miesiąc doprowadził w 2018 roku do zawarcia porozumienia pomiędzy Akademią, a ówczesnym KS Tymbark. Na moce tego porozumienia grupy szkolne zostały przekształcone w pełnoprawne drużyny funkcjonujące pod egidą klubu z Tymbarku. Warto zaznaczyć, że dzięki ciągłej pracy trenera Mateusza w strukturach KS Harnaś oraz bliskiej współpracy w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży wprowadzony został tam system szkolenia oparty na działaniach i doświadczeniu Akademii Piłkarskiej Mam Talent Limanowa 🔝⚽️

Obecnie grupy piłkarskie w Harnasiu zorganizowane są od żabek do drużyny seniorskiej. Zapewnia to stały i odpowiedni rozwój zawodników oraz daje możliwość do ciągłego rozwoju klubu i aktywizacji miejscowej społeczności. Na ten moment nasza Akademia zajmuję się szkoleniem drużyn żabek, skrzatów, żaków oraz prowadzeniem grup przedszkolnych w Przedszkolu Samorządowym w Tymbarku.

 

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej