Deichmann Minimistrzostwa Nowy Sącz- Faza Grupowa ???

199911499_125987752951582_7233274955974387425_n
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Euro 2020 to ważne rozgrywki, ⚽ ale nie zapominajmy o mniejszych boiskach. Co słychać u chłopaków z APMT Limanowa?
Łącznie dwie ekipy APMT 2013 rozegrały 36 spotkań w 5 weekendów ⚽? Teraz czekamy na rozlosowanie par fazy play-off, by już w tą niedzielę powalczyć o jak najlepszą lokatę na koniec turnieju! ? APMT Limanowa reprezentują Portugalia oraz Brazylia. Z niecierpliwością czekamy na niedzielę, trzymajcie kciuki! ????
? Kolejny mecz zaliczyły także Skrzaty Młodsze (APMT 2015), które tym razem udały się do Pcimia, aby rozegrać mecz z rówieśnikami z KS Pcimianka Szkółka Piłkarska. Nasi zawodnicy po raz kolejny świetnie się bawili, strzelali gole oraz dobrze radzili sobie w grze 1×1. Gra „jeden na jeden” to jeden z elementów, na który zwracamy na treningach bardzo dużą uwagę. Wielkie brawa dla Młodszych Skrzatów! ??
? Co więcej – nasi najstarsi adepci w sobotnie popołudnie zagrali znów interesujące spotkanie ze swoimi rodzicami na nowym obiekcie Akademii! ?‍? Było to możliwe, gdyż na jednym z obszarów zakończyliśmy już częściowo prace. Wszyscy zawodnicy jednogłośnie uznali, że na nowym boisku grało się wyśmienicie.
Po meczu był także czas na odpoczynek i… kiełbaskę z grilla!?
Brawa dla wszystkich, którzy ostatni czas spędzili aktywnie z APMT Limanowa!

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin