Charytatywny weekend – mecz Żaków połączony z akcją zbiórki pieniędzy dla Darii

72703311_2740408669326377_6640947324350627840_n
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

W bardzo ciepły i słoneczny weekend 19 – 20 października odbyła się piękna akcja charytatywna w którą zaangażowały się kluby LKS Płomień Limanowa , LKS Mordarka oraz Nasze APMT Limanowa.

W sobotę odbył się mecz Żaków Białych i Niebieskich z rówieśnikami z LKS Płomień Limanowa. Na boisku były wielkie emocje i piłkarskie zmagania. A poza boiskiem odbywał się radosny turniej w mollky. Zawodnicy, rodzeństwo oraz rodzice i różni goście brali udział w zabawach przygotowanych przez animatora orlika w Łososinie Górnej – Pana Maćka za co mu serdecznie dziękujemy. Zabawa na orliku trwała do popołudnia a każdy kto przyszedł wrzucił swoją cegiełkę dobroci do puszki na rzecz ciężko chorej dziewczynki z Piekiełka.

Cieszymy się że tak wiele osób pojawiło się i wsparło akcję.

Natomiast w niedzielę kibice mogli śledzić zmagania meczowe seniorów pomiędzy klubami LKS Płomień Limanowa w którym występował trener Kamil Musiał oraz klubem LKS Mordarka a w nim – trener Dawid, Mateusz oraz Marcin a za sterami drużyny trener Kamil Kruczek.

Zawodników na mecz wyprowadzała delegacja dzieci z klubów APMT Limanowa , LKS Mordarka oraz Płomień Limanowa a na trybunach zasiadło setki widzów. Wynik na boisku 1:1 nie zahamował jednak akcji która trwała i trwała podczas całego meczu.

Łącznie udało się zebrać w trakcie dwóch dni ok 10 000 złotych a to nie koniec gdyż trwa jeszcze akcja internetowa.

Takie wydarzenia i akcje budują więzi i pokazują jak nasz region i mieszkańcy potrafią pomagać ludziom w potrzebie. Cieszymy się że w szeregach APMT Limanowa jest mnóstwo ludzi o ogromnych sercach dla innych.

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej