Młodziki i orliki zamykają sezon grami

20200624_193617
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
W ostatnich dniach minionego sezonu drużyny orlików i młodzików rozegrały kilka meczów kontrolnych. Niestety z wiadomych względów były to pierwsze spotkania od dawna, za którymi wszyscy tęskniliśmy. Cieszymy się jednak, że wraz z tymi meczami powraca futbolowa normalność.
 
Jako pierwsi swoje mecze rozgrywały orliki, które w sobotę podejmowały zawodników Orzeł Bębło. Następnie swój mecz rozegrała drużyna młodzików, którzy rywalizowali z KS Clepardia Kraków. Z kolei to spotkanie pozostawiło w nas duży niedosyt i zapas sił. O ile pierwsze 30 minut meczu obfitowało w dobrą piłką, to z kolei druga połowa obfitowała jedynie w deszcz, przez co musieliśmy przedwcześnie zakończyć spotkanie.
 
Na szczęście chłopcy nie musieli długo czekać, aż rozegrają kolejne spotkanie. Już w środę w ramach jednostki treningowej odbył się mecz z rocznikiem 2009 Akademia Piłkarska Wisła Kraków. Spotkanie na boisku w Tenczynku mimo przewagi gości dostarczyły nam dużo doświadczenia i ważnych wniosków. Warto podkreślić, że to właśnie mecze z tak mocnymi rywalami są najlepszą lekcją dla zawodników i trenera w kontekście dalszego rozwoju zespołu. Tym bardziej, że był to debiut w systemie 9×9 dla chłopców z rocznika 2010 – Mikołaja Dudka, Filipa Rogóża oraz Szymona Korzuna.
 
Serdecznie dziękujemy naszym przeciwnikom za wspólne mecze 👏🔝

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej
Zapisy na
turniej