Młodziki i orliki zamykają sezon grami

20200624_193617
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
W ostatnich dniach minionego sezonu drużyny orlików i młodzików rozegrały kilka meczów kontrolnych. Niestety z wiadomych względów były to pierwsze spotkania od dawna, za którymi wszyscy tęskniliśmy. Cieszymy się jednak, że wraz z tymi meczami powraca futbolowa normalność.
 
Jako pierwsi swoje mecze rozgrywały orliki, które w sobotę podejmowały zawodników Orzeł Bębło. Następnie swój mecz rozegrała drużyna młodzików, którzy rywalizowali z KS Clepardia Kraków. Z kolei to spotkanie pozostawiło w nas duży niedosyt i zapas sił. O ile pierwsze 30 minut meczu obfitowało w dobrą piłką, to z kolei druga połowa obfitowała jedynie w deszcz, przez co musieliśmy przedwcześnie zakończyć spotkanie.
 
Na szczęście chłopcy nie musieli długo czekać, aż rozegrają kolejne spotkanie. Już w środę w ramach jednostki treningowej odbył się mecz z rocznikiem 2009 Akademia Piłkarska Wisła Kraków. Spotkanie na boisku w Tenczynku mimo przewagi gości dostarczyły nam dużo doświadczenia i ważnych wniosków. Warto podkreślić, że to właśnie mecze z tak mocnymi rywalami są najlepszą lekcją dla zawodników i trenera w kontekście dalszego rozwoju zespołu. Tym bardziej, że był to debiut w systemie 9×9 dla chłopców z rocznika 2010 – Mikołaja Dudka, Filipa Rogóża oraz Szymona Korzuna.
 
Serdecznie dziękujemy naszym przeciwnikom za wspólne mecze 👏🔝

Skomentuj

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin